Austin Crest Austin Crest Austin Crest Austin Crest Austin Crest Austin Crest Austin Crest Austin
Austin Crest, Johor Bahru, Johor
RM 3,100,000
Boleh dirunding3
BM
1,700
kps
RM 1,823.53
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: 2 adjoining units facing lake price can nego
- Spacious 1700 sqft shop located in the heart of the city.
- Just 500 meters from the nearest MRT station for easy commuting.
- Close to well-known schools such as SRJK and SMK.
- Nearby AEON supermarket for all your shopping needs.
- A variety of shopping malls within a 1 km radius for great retail exposure.
- Close to well-known schools such as SRJK and SMK.
- Nearby AEON supermarket for all your shopping needs.
Kemudahan
Akses 24 jam
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Austin Crest, Johor Bahru dijual pada harga RM 3,100,000.
Tidak.
Austin Crest, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,319 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Crest
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual