Austin Perdana
Austin Perdana, Tebrau, Johor
RM 1,880,000
Boleh dirunding5
BT
5
BM
4,157
kps (tanah)
RM 452.25
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Corner Lot with Big Land
Austin Perdana
Double Storey Link Bungalow
Corner Lot
- 5+1 Bedrooms, 4+1 Bathrooms
- Land Area: 4,157 sqft
- Freehold
- International Lot
- Gated & Guarded
Within 5 km ~ Mount Austin, Setia Indah, JP Perdana, Austin Hill Golf Club
Within 10 km ~ AEON Tebrau, IKEA, TESCO, Sultan Ismail Hospital
Within 15 km ~ AEON Bandar Dato Onn, Pasir Gudang Highway, Senai-Desaru Highway
Within 20 km ~ North-South Expressway, EDL, Tebrau Highway
Double Storey Link Bungalow
Corner Lot
- 5+1 Bedrooms, 4+1 Bathrooms
- Land Area: 4,157 sqft
- Freehold
- International Lot
- Gated & Guarded
Within 20 km ~ North-South Expressway, EDL, Tebrau Highway
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Austin Perdana, Tebrau dijual pada harga RM 1,880,000.
Tidak.
Austin Perdana, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,883 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual