Bandar Bukit Beruntung
Bandar Bukit Beruntung, Bukit Beruntung, Selangor
RM 11,500,000
Boleh dirunding6
BM
34,320
kps (lantai)
RM 335.08
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bandar Bukit Beruntung Detected Factory For Sale
Rawang Bandar Bukit Beruntung
Detected Factory For Sale
- Land: 61,450sf (1.4acre)
- Factory: 26ksf
- 2sty Office Built Up: 4160sfx2= 8320sf
Total Built Up: 34320sf
- Free Hold
- Power supply 600amp
Asking Price: rm11.5mil Nego
============================
TRIS JONG ( REN 68784)
For viewing house appointment Kindly
Contact : +6***** Tris Jong
WhatsApp :
==== LOAN AND LAWYER CAN BE ARRANGED ====
! We are the specialist agency, we provide professional solution to assist you!
!! Welcome Property Owner To List Sale/Rent!!
!!! Area Kepong, Selayang, Rawang by!!!
Detected Factory For Sale
- Land: 61,450sf (1.4acre)
- Factory: 26ksf
- 2sty Office Built Up: 4160sfx2= 8320sf
Total Built Up: 34320sf
- Free Hold
- Power supply 600amp
Asking Price: rm11.5mil Nego
============================
TRIS JONG ( REN 68784)
For viewing house appointment Kindly
Contact : +6***** Tris Jong
WhatsApp :
==== LOAN AND LAWYER CAN BE ARRANGED ====
!! Welcome Property Owner To List Sale/Rent!!
!!! Area Kepong, Selayang, Rawang by!!!
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Bukit Beruntung, Bukit Beruntung dijual pada harga RM 11,500,000.
Tidak.
Bandar Bukit Beruntung, Bukit Beruntung, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 49,412 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Bukit Beruntung