Bandar Mahkota Cheras, Seksyen 5

Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 835,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,950

kps (tanah)

auto-size-o

RM 428.21

PSF (tanah)

MRT

720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501072149
ruler-o
2,200 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Fast Sell End Lot ! Double Storey, Seksyen 5, Bandar Mahkota Cheras

- 𝐄𝐍𝐃 𝐋𝐎𝐓
- 𝐑𝐄𝐍𝐎𝐕𝐀𝐓𝐄𝐃 & 𝐄𝐗𝐓𝐄𝐍𝐃𝐄𝐃
- 𝐃𝐄𝐏𝐎𝐒𝐈𝐓 𝐅𝐋𝐄𝐗𝐈𝐁𝐋𝐄

FOR SALE : END LOT 2 Storey Terrace Seksyen 5 Bandar Mahkota Cheras, Cheras Selangor
.
ASKING PRICE : RM835,000 NEGO
.
PROPERTY DETAILS :
- FREEHOLD
- Individual Title
- End Lot House
- Facing Direction : Southwest
- Land Size : 30x65 @ 1950 Sqft
- Built Up : 2200 Sqft Approx
- 4 Bedrooms & 3 Bathrooms

Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
0*****

**Looking forward to your inquiries, dear customer, and let me assist you in finding your ideal home
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 835,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,501 / bulanan.