Bandar Mahkota Cheras
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 450,000
3
BT
2
BM
965
kps (tanah)
RM 466
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Available: 3 Bedroom Townhouse in Bandar Mahkota Cheras
Uncover your ideal residence! This remarkable 965 sqft townhouse is currently on the market in the lively Bandar Mahkota Cheras. Boasting 3 generous bedrooms and 2 tastefully designed bathrooms, this home is perfect for families seeking both comfort and accessibility. Within a short distance, you will find Taska Ali Imran (0.1 km) and Tadika Enklaf Junior (0.3 km), making it a great choice for families with young ones. Embrace contemporary living with excellent amenities such as air conditioning and a water heater. Enjoy the perfect blend of a peaceful atmosphere and convenient access to essential locations. This property is bound to impress, so seize the opportunity to claim it as your own today!
Kemudahan
Air conditioner
Pemanas air
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 450,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,887 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Mahkota Cheras
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut