Bandar Menjalara
Menjalara Bandar Menjalara Bandar Sri Damansara, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur
RM 13,000,000
8
BM
14,000
kps
RM 928.57
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Adjoining Shop Space Available for Sale
Rare opportunity for a corner adjoining shop along the main road in bandar menjalara. Located on the same street as publicbank, zus coffee, family mart, cu mart, and more. This property features a corner lot and an inter lot, comprising a 4-story building. It is leasehold with a land size of 48x80. The total built-up area for both units is approximately 14,000 sf.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 13,000,000.
Tidak.
Menjalara Bandar Menjalara Bandar Sri Damansara, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 55,857 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Menjalara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi