Bandar Parklands
Good Condition, Bandar Parklands, Klang, Selangor
RM 708,000
4
BT
4
BM
1,800
kps (tanah)
RM 393.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Good Condition 2 Storey 22x75 Bandar Parklands Klang for sale
Good Condition
2 Storey Bandar Parklands Klang for sale
-22X75
-1800sf
-4 Bedrooms 4 Bathrooms
-Renovated & Extended
-Partially Furnished
-Good Condition
-Gated & Guarded
Selling Price : RM708,000 Now
------------------------------------
Rylin Tan 0***** (REN 33579)
www.h*****
THE ROOF REALTY SDN BHD
2***** 147810-W)
2 Storey Bandar Parklands Klang for sale
-22X75
-1800sf
-4 Bedrooms 4 Bathrooms
-Renovated & Extended
-Partially Furnished
-Good Condition
-Gated & Guarded
Selling Price : RM708,000 Now
------------------------------------
Rylin Tan 0***** (REN 33579)
www.h*****
THE ROOF REALTY SDN BHD
2***** 147810-W)
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Parklands, Klang dijual pada harga RM 708,000.
Tidak.
Good Condition, Bandar Parklands, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,969 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Parklands
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi