Bandar Puteri Jaya
Bandar Puteri Jaya, Sungai Petani, Kedah
RM 680,000
Lihat ke Tawaran3
BT
2
BM
5,600
kps (tanah)
RM 121.43
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bandar Puteri Jaya 1 Storey Semi D With Land For Sale
Bandar Puteri Jaya 1 Storey Semi D With Land For Sale
~ Freehold/Non Bumi Lot
~ 4 Bedroom/3 Bathroom
~ Land area : 5,600 sqf (140 x 40)
- Back land : 1,600 sqf (40 x 40)
- Side land : 15 feet
- Front car porch : 2,000 sqf (40 x 50)
- Freehold
- International lot
- House well maintained
- Renovated with Built in wardrobe, kitchen cabinets
- House sell with fully furnished
- Facing South West 向西南
- Open facing
For more details or viewing appointment, please contact / whatspp
Henry Ng 0*****
welcome owner listing 0*****
Buy Sell Rent ( House Shop Land WareHouse )
~ Freehold/Non Bumi Lot
~ 4 Bedroom/3 Bathroom
~ Land area : 5,600 sqf (140 x 40)
- Back land : 1,600 sqf (40 x 40)
- Side land : 15 feet
- Front car porch : 2,000 sqf (40 x 50)
- Freehold
- International lot
- House well maintained
- Renovated with Built in wardrobe, kitchen cabinets
- House sell with fully furnished
- Facing South West 向西南
- Open facing
Henry Ng 0*****
welcome owner listing 0*****
Buy Sell Rent ( House Shop Land WareHouse )
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Puteri Jaya, Sungai Petani dijual pada harga RM 680,000.
Tidak.
Bandar Puteri Jaya, Sungai Petani, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,851 / bulanan.