Bandar Seri Alam
Bandar Seri Alam, Masai, Johor
RM 3,550,000
4
BM
7,375
kps (lantai)
RM 481
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bandar Seri Alam Double Storey Semi-D Factory For Sale
Bandar Seri Alam
Double Storey Semi-D Factory
Jalan Bukit X, Kawasan MIEL, Bandar Seri Alam, Masai
Double Storey Semi D Factory
Light Industrial
Freehold
Intermediate unit
Land Area : 13500 sq ft
Built Up : 7,375 sq ft
Ceiling Height 9m
Power supply 150-200 amp
Asking Price :RM3.55 mil
========================================
MAKE AN APPOINMENT FOR HOUSE TOUR NOW
========================================
Property Wanted [Sale/Rent]
We have potential buyer and tenants.
Please Contact Corine 0*****
for viewing arrangement and more info, thanks!
Double Storey Semi-D Factory
Jalan Bukit X, Kawasan MIEL, Bandar Seri Alam, Masai
Double Storey Semi D Factory
Light Industrial
Freehold
Intermediate unit
Land Area : 13500 sq ft
Built Up : 7,375 sq ft
Ceiling Height 9m
Power supply 150-200 amp
Asking Price :RM3.55 mil
========================================
MAKE AN APPOINMENT FOR HOUSE TOUR NOW
========================================
Property Wanted [Sale/Rent]
We have potential buyer and tenants.
Please Contact Corine 0*****
for viewing arrangement and more info, thanks!
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Seri Alam, Masai dijual pada harga RM 3,550,000.
Tidak.
Bandar Seri Alam, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 15,253 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Seri Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual