Bandar Sungai Long
Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor
RM 5,380,000
10+1
BT
10
BM
16,800
kps (tanah)
RM 320.24
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Bungalow House Facing Golf Coast
Location : Bandar Sungai Long
House Type : 3 Storey Bungalow Home
Land Area : 16,800sf (100X168)
Built Up : Approximately 12,500 SF
Rooms : 10+1 Bedrooms, 14 Bathrooms
Tenure : Freehold
Direction: North East
Renovation : Fully Refurbished
Please Contact Shanny 0***** For Viewing Appointment
House Type : 3 Storey Bungalow Home
Land Area : 16,800sf (100X168)
Built Up : Approximately 12,500 SF
Rooms : 10+1 Bedrooms, 14 Bathrooms
Tenure : Freehold
Direction: North East
Renovation : Fully Refurbished
Please Contact Shanny 0***** For Viewing Appointment
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Long, Bandar Sungai Long dijual pada harga RM 5,380,000.
Tidak.
Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 22,561 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Long
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat