Bangsar
Jalan Medang, Bukit Bandaraya, Bangsar, Kuala Lumpur
RM 15,000,000
Boleh dirunding6+2
BT
6
BM
20,700
kps (tanah)
RM 724.64
PSF (tanah)
1.2 km (15 mins) from Bank Rakyat-Bangsar

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Corner Bungalow with unobstructed views @ Medang, Bangsar
This unique corner property boasts unobstructed views. An excellent opportunity for those interested in renovation or redevelopment.
-BU 8,800 sq ft
-LA 20,700 sq ft
-6 + 2 Rooms/6 Bath
-8 carparks
-facing NE
-exceptional unblocked view
-stunning potential for redevelopment
-flat land, squarish layout
-basement squash court approximately 830 sq ft
-RM 725 psf (neg)
RM 15M (neg)
Joshua S
Tech Real SJ
01seven - six one 333 five seven
-BU 8,800 sq ft
-LA 20,700 sq ft
-6 + 2 Rooms/6 Bath
-8 carparks
-facing NE
-exceptional unblocked view
-stunning potential for redevelopment
-flat land, squarish layout
-basement squash court approximately 830 sq ft
-RM 725 psf (neg)
RM 15M (neg)
Joshua S
Tech Real SJ
01seven - six one 333 five seven
Kemudahan
Balkoni
Covered car parking
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Bandaraya, Bangsar dijual pada harga RM 15,000,000.
Tidak.
Jalan Medang, Bukit Bandaraya, Bangsar, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 62,904 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Bandaraya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi