BATU CAVES, FULLY EXTENDED, AMARI BUSINESS PARK, TAMAN PERINDUSTRIAN BATU CAVES
Kawasan Perushaaan Batu Caves, Taman Sri Batu Caves, Dolomite Business Park, Amari Business Park, Jalan Perusahaan, Kepong, Jinjang, Sentul, Gombak, PKNS, Selayang, Taman Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor, Batu Caves, Selangor
RM 14,000,000
3
BM
18,600
kps (lantai)
RM 752.69
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For sale: semi-d factory in prime Batu Caves location near highway!
BATU CAVES, TAMAN PERINDUSTRIAN BATU CAVES
Factory Specs :-
===========
* 3.5 storey semi-d
* Leasehold until 2113
* Land Area: 8,800 sf
* Build Up: Approximately 14,300 sf (45X99) + 4,300 sqft (awning extension) = total 18,600 sqft
* Power Supply: 200 Amp
* Floor Load: 1 ton/m2
* Ceiling heights: 26 ft
* Note: fully extended awnings at front, side, and back (extra 4,300 sqft)
Kindly contact Jason Gan @ 012 . 222 . 9636 for more info and viewing appointment.
Factory Specs :-
===========
* 3.5 storey semi-d
* Leasehold until 2113
* Land Area: 8,800 sf
* Power Supply: 200 Amp
* Floor Load: 1 ton/m2
* Ceiling heights: 26 ft
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Batu Caves, Selangor dijual pada harga RM 14,000,000.
Tidak.
Kawasan Perushaaan Batu Caves, Taman Sri Batu Caves, Dolomite Business Park, Amari Business Park, Jalan Perusahaan, Kepong, Jinjang, Sentul, Gombak, PKNS, Selayang, Taman Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor, Batu Caves, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 60,154 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Batu Caves
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat