Bayan Baru

Bayan Baru, Penang

RM 550,000

Lihat ke Tawaran

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,547

kps (tanah)

auto-size-o

RM 355.53

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan (48 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501360938
ruler-o
1,150 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Land area 1547sqft (77 feet x 20.05 feet)

Hot Listing – Don’t Miss Out!
Walking distance to Sunhine Square & Sunshine Market
Well Maintain

Location: Bayan Baru
Type: Single Storey Terrace
Tenure: Leasehold until 01.01.2074 (48 years)
Car Parks: 2
Land area: 1547sqft
Built-up: 1150sqft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Condition: Renovated

Price: RM 550,000.00 (View to Offer)
Few units available – first come, first served!

Suitable for own stay or investment
Strategic location & great accessibility
Serious seller – negotiable

Call / WhatsApp now for more details or to arrange a viewing before it’s gone!

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Bayan Baru, Penang dijual pada harga RM 550,000.
Tidak.
Bayan Baru, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,306 / bulanan.