Bayan Lepas
Medan Nuri 3, Setia Pearl Island, Bayan Lepas, Penang
RM 1,880,000
Lihat ke Tawaran5+1
BT
4
BM
2,560
kps (tanah)
RM 734.38
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
3 Storey Semi D Sp Setia Pearl Island Fully Furnished Fiz Bayan Lepas
3 Storey Semi D At Setia Pearl Island ( Sp Setia ) For Sale
- Land Area : 2560 sqft
- Build Up : 3213 sqft
- 5 Bedrooms 4 Bathrooms
- Partialy Furnished
- Fully Renovated
- Selling Price RM1.88M
No fishing & Real advertisement
Viewing anytime with few hours appointment earlier
Different units available on hand
For more information please contact me Calvin Keoh.
Phone: Calvin Keoh 016_4645468
- Land Area : 2560 sqft
- Build Up : 3213 sqft
- 5 Bedrooms 4 Bathrooms
- Partialy Furnished
- Fully Renovated
- Selling Price RM1.88M
No fishing & Real advertisement
Viewing anytime with few hours appointment earlier
Different units available on hand
For more information please contact me Calvin Keoh.
Phone: Calvin Keoh 016_4645468
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Cooker hood
Katil
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Setia Pearl Island, Bayan Lepas dijual pada harga RM 1,880,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Medan Nuri 3, Setia Pearl Island, Bayan Lepas, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,883 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Pearl Island
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut