Below Market Value; 2 Sty Mid Terrace @ Casa Green, Cybersouth
Jalan CG 1/1A, Cybersouth, Dengkil, Selangor
RM 382,500
4
BT
3
BM
1,173
kps (tanah)
RM 326
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
No. XX, Jalan CG 1/XX, Casa Green, Cybersouth, 43800 Dengkil, Selangor
DETAILS:
-Leasehold
-Land Area: 1,173 Sq.ft
-4 Bedrooms 3 Bathrooms
NEARBY:
The Island @ Cybersouth (2min), UiTM Dengkil (4min)
===
NOW ASKING:RM382,500 {Drop RM117k}
===
MARKET PRICE:RM500,000
~We Provide A-Z Services & Guidance:
Legal due diligence,financing & legal advices/arrangements,bidding registration/process & post-purchase support(vacant possession,changing locks & renovations)
**Contact me@ 0***** for more info.(incl. layout etc.)
For More Listings: www.h*****
DETAILS:
-Leasehold
-Land Area: 1,173 Sq.ft
-4 Bedrooms 3 Bathrooms
NEARBY:
The Island @ Cybersouth (2min), UiTM Dengkil (4min)
===
NOW ASKING:RM382,500 {Drop RM117k}
===
MARKET PRICE:RM500,000
~We Provide A-Z Services & Guidance:
**Contact me@ 0***** for more info.(incl. layout etc.)
For More Listings: www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Cybersouth, Dengkil dijual pada harga RM 382,500.
Tidak.
Jalan CG 1/1A, Cybersouth, Dengkil, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,604 / bulanan.