(Best Deal - Corner) Taman Segar Perdana
Jalan SP, corner, Taman Segar Perdana, Cheras, Selangor
RM 750,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
2,486
kps (tanah)
RM 301.69
PSF (tanah)
720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Combining a few units in 1 ads, contact for update and viewing. TQ
欢迎其他屋主委托/买家询问
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner/Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
(A few corner units - keen buyer can contact for updates)
2 Storey Corner @ Taman Segar Perdana.
• Security: YES
• Type: Corner
• Tenure: Leasehold
• Land area: 2,486sf
• Building area: 20x65 (side land 19')
• Built up: Approx 2000sf
• Bedroom: 4
• Bathroom: 3
• Renovation: Kitchen extension
• Parking: 2
• A few corner units with different condition and different price, keen buyer contact for check out. Tq
- Fast loan & lawyer processing
欢迎其他屋主委托/买家询问
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner/Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner/Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
(A few corner units - keen buyer can contact for updates)
2 Storey Corner @ Taman Segar Perdana.
• Security: YES
• Type: Corner
• Tenure: Leasehold
• Land area: 2,486sf
• Building area: 20x65 (side land 19')
• Built up: Approx 2000sf
• Bedroom: 4
• Bathroom: 3
• Renovation: Kitchen extension
• Parking: 2
- Fast loan & lawyer processing
欢迎其他屋主委托/买家询问
Whatsapp Ken Lew (Agent Direct Owner/Fast Respond)
O12-245 O3O8
O19-654 33八6
(REN 17673)
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Diubahsuai
Helper's room
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi