BIG SIZE Seksyen 7 Bandar Baru Bangi 2 Storey Terrace House
Seksyen 7, Bangi, Selangor
RM 620,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
1,775
kps (tanah)
RM 349.30
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Big Size Seksyen 7 Bandar Baru Bangi 2 Storey Terrace House
Big Size Seksyen 7 Bandar Baru Bangi 2 Storey Terrace House
=======================
Details:
- 2 Storey Terrace House
- Leasehold
- Bumi Lot
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Land Area : 1,775sqft
- Built Up : 1,650sqft
- Kitchen Extended
=====================
Selling Price : RM620,000 (Nego)
=====================
For Viewing Appointment,
Please Contact:
MOHD DIFRIZUL @ JEFRI
0*****
NOOR AINI @ NONIE
0*****
=======================
Details:
- 2 Storey Terrace House
- Leasehold
- Bumi Lot
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Land Area : 1,775sqft
- Built Up : 1,650sqft
- Kitchen Extended
=====================
Selling Price : RM620,000 (Nego)
=====================
For Viewing Appointment,
Please Contact:
MOHD DIFRIZUL @ JEFRI
0*****
NOOR AINI @ NONIE
0*****
Kemudahan bersama
Parkir
Taman permainan
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 7, Bangi dijual pada harga RM 620,000.
Tidak.
Seksyen 7, Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,600 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 7
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi