Bukit Bakri
Jalan Bakri Batu, Kampung Parit Raja, Muar, Johor
RM 790,000
Boleh dirunding2
ekar
RM 9
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Muar Bakri 2 Acre Agricultural Land For Sale
For Sale
Location : Bukit Bakri
Land : Agriculture Land with palm tree
Land Size : app 2 acre
Tenure : Freehold
Asking Price : RM 395k per acre (RM 9.07 per sqft)
Contact
Queena Sim
0*****
Location : Bukit Bakri
Land : Agriculture Land with palm tree
Land Size : app 2 acre
Tenure : Freehold
Asking Price : RM 395k per acre (RM 9.07 per sqft)
Contact
Queena Sim
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Parit Raja, Muar dijual pada harga RM 790,000.
Tidak.
Jalan Bakri Batu, Kampung Parit Raja, Muar, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,394 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Parit Raja
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi