Bukit Bandaraya

Bukit Bandaraya, Shah Alam, Selangor

RM 1,900,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

3,595

kps (tanah)

auto-size-o

RM 528.51

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Berkembar untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2022
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501350985

Tentang hartanah ini

Upgraded 2-Storey Semi-D Dillenia in Bukit Bandaraya U11 Shah Alam

Available for Sale: Partially Furnished 2-Storey Semi-D Dillenia, Bukit Bandaraya, Seksyen U11, Shah Alam

======================
Asking Price: RM1,900,000 (Negotiable)
======================

Property Features:
4+1 bedrooms, 4+1 bathrooms
Built-up: 2850 sq ft
Land Area: 3595 sq ft
Leasehold Bumi Lot
Renovated unit
East-facing for cool ambiance
Double volume ceiling height in Living Area
Dining Terrace included
Gated and Guarded community

Convenient access to Shah Alam city center, Taman Botani Shah Alam, UiTM, markets, and more.

Interested? Contact Me Now!

Mohammad Din Majid
Real Estate Negotiator (REN 41696)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Bandaraya, Shah Alam dijual pada harga RM 1,900,000.
Tidak.
Bukit Bandaraya, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,967 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2022.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi