Bukit Raja
Bukit Raja, Selangor
RM 40,000,000
Lihat ke Tawaran2
BM
67,000
kps (lantai)
RM 597
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For sale: 1200amp independent factory located in Bukit Raja
Independent Factory|独立式工厂 @ Bandar Bukit Raja
Tenure|地契:Freehold(永久地契)
Built-up Area|建筑面积:67,000 sq ft(67,000 平方尺)
Land Size|土地面积:2 acres(2 英亩)
Electric Supply|电力供应:1200amps
Asking Price|售价:RM 42,000,000
Contact|联络:
Alexis Yeong
016-949. 8999
Tenure|地契:Freehold(永久地契)
Built-up Area|建筑面积:67,000 sq ft(67,000 平方尺)
Land Size|土地面积:2 acres(2 英亩)
Electric Supply|电力供应:1200amps
Asking Price|售价:RM 42,000,000
Contact|联络:
Alexis Yeong
016-949. 8999
Kemudahan
Akses 24 jam
Covered car parking
Security guard
Smoke alarm
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Raja, Selangor dijual pada harga RM 40,000,000.
Tidak.
Bukit Raja, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 171,869 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Raja
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi