Bukit Sungai Long
Bukit Sungai Long, Kajang, Selangor
RM 2,150,000
6
BT
7
BM
7,567
kps (tanah)
RM 284
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale : Kajang @ Bukit Sungai Long 2 Storey Bungalow House
* About this 2 Storey Bungalow House Bukit Sungai Long Kajang Details *
* For Sale : RM 2,150,000 ( Market Value RM 2.3 mil ) *
* Land size : 7,567 sq ft
* Built up : 4,068 sq ft
* Bedrooms : 6
* Bathrooms : 7
* Tenure : Freehold
* Fully furnished
* Move in condition, fully renovated *
* Hilltop area with cool breezes & prime feng shui
* Amenities *
* Near by : Sungai Long Golf & Country Club
* Near by : Econsave Mart
* Near by : UTAR
* Accessibilities *
* EKVE, SILK, CKE Highways
* Kindly Contact Mike Na 012*382*2184 for viewing Appointment
* For Sale : RM 2,150,000 ( Market Value RM 2.3 mil ) *
* Land size : 7,567 sq ft
* Built up : 4,068 sq ft
* Bedrooms : 6
* Bathrooms : 7
* Tenure : Freehold
* Fully furnished
* Move in condition, fully renovated *
* Hilltop area with cool breezes & prime feng shui
* Amenities *
* Near by : Sungai Long Golf & Country Club
* Near by : Econsave Mart
* Near by : UTAR
* Accessibilities *
* EKVE, SILK, CKE Highways
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Sungai Long, Kajang dijual pada harga RM 2,150,000.
Tidak.
Bukit Sungai Long, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,016 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Sungai Long