Bungalow at Bandar Sungai Long
Jalan SL Seksyen 3, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor
RM 2,700,000
6
BT
8
BM
7,200
kps (tanah)
RM 375.00
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow for Sale in Bandar Sg Long
Double Storey Bungalow in Sungai Long for Sale
• Freehold
• Land area: 7,200 sq.ft
• Built-up: 6,000 sq.ft
• Extended Kitchen, Bedrooms & Bathroom
• Accommodates 6 bedrooms, 2 maids rooms & 8 bathrooms
• Mature area: Conveniently situated near a golf course, UTAR, commercial lots, schools, etc…
• Selling @ RM 2.7mill
# Don’t hesitate to reach out for further information!
# Direct to owner
Contact:
0*****
Shirley Wong 王雪陑
Sinland Realty- PEA 1205
• Freehold
• Land area: 7,200 sq.ft
• Built-up: 6,000 sq.ft
• Extended Kitchen, Bedrooms & Bathroom
• Accommodates 6 bedrooms, 2 maids rooms & 8 bathrooms
• Selling @ RM 2.7mill
# Don’t hesitate to reach out for further information!
# Direct to owner
Contact:
0*****
Shirley Wong 王雪陑
Sinland Realty- PEA 1205
Kemudahan
Balkoni
Taman peribadi
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Parkir
Rumah kelab
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Long, Bandar Sungai Long dijual pada harga RM 2,700,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan SL Seksyen 3, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 11,322 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Long