Bungalow Lot Bukit Damar Dengkil Selangor
Dengkil, Selangor
RM 201,480
5,037
kps
RM 40.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow Lot Bukit Damar Dengkil Selangor
Bungalow Lot Bukit Damar Dengkil see Selangor
===========================
Details
> Land Size: 5,037 sqft
> STATUS: LEASEHOLD (MALAY RESERVE)
> Ada Rizab Jalan
> Jalan, Elektrik Ready
> Category: Bangunan
> RM35 psf
======================
Asking price: RM201,480
======================
For more detail and viewing appointment please contact:
Azizirrahim
REN 35533
IQI Realty Sdn Bhd
Call/SMS/Whatapps: 0*****
PA: Syazana 0*****
Ref: Yeop
===========================
Details
> Land Size: 5,037 sqft
> STATUS: LEASEHOLD (MALAY RESERVE)
> Ada Rizab Jalan
> Jalan, Elektrik Ready
> Category: Bangunan
> RM35 psf
======================
Asking price: RM201,480
======================
For more detail and viewing appointment please contact:
Azizirrahim
REN 35533
IQI Realty Sdn Bhd
Call/SMS/Whatapps: 0*****
PA: Syazana 0*****
Ref: Yeop
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Dengkil, Selangor dijual pada harga RM 201,480.
Tidak.
Dengkil, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 855 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Dengkil
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi