Capa Residency
Capa Residency, Bandar Sungai Long, Selangor
RM 2,950,000
4+1
BT
5
BM
6,720
kps (tanah)
RM 438.99
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Bungalow on 2 Levels @ Capa Residency, Sungai Long
Corner Bungalow on 2 Levels @ Capa Residency, Sungai Long
# Not facing House
Land Area: 84x80 (6720sf)
Built up approx: 4000sf
Bedroom: 4+1 room
Bathroom: 5
Gated guarded
Freehold
Facing North East NE
With Swimming Pool
#Master bedroom extended
#Branded THK Marble floor in living hall
#Solid timber floor in all bedroom
Asking: RM2.95Mil
ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
# Not facing House
Land Area: 84x80 (6720sf)
Built up approx: 4000sf
Bedroom: 4+1 room
Bathroom: 5
Gated guarded
Freehold
Facing North East NE
With Swimming Pool
#Master bedroom extended
#Branded THK Marble floor in living hall
#Solid timber floor in all bedroom
Asking: RM2.95Mil
Kindly Call for more info
AIVAN NG 012 - 341 *2323 (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kolam renang
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Sungai Long, Selangor dijual pada harga RM 2,950,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Capa Residency, Bandar Sungai Long, Selangor.