Connaught Avenue, Taman Connaught Cheras

Connaught Avenue, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur

RM 1,830,000

Boleh dirunding

BM

1

BM

kps

3,960

kps

auto-size-o

RM 462.12

PSF

390 m (5 mins) from Taman Connaught

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai / Pejabat untuk dijual
renovated-o
Dipasang sebahagian
calendar-days-o
Pegangan pajakan (80 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501285665
ruler-o
3,960 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

3 Storey Shoplot Available For Sale At Connaught Avenue

3 Storey Shoplot at Connaught Avenue is now available for SALE!!

- 3 1/2 Storey Shop Office
- Land Area : 20' x 70'
- Built-Up : 3,960 sqft
- Freehold

Asking Selling Price : RM 1.83mil !!

For more information or to schedule a viewing, please kindly contact us:

Chris Tye
0l7 2O9 97 33
S - C359
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kuala Lumpur, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,830,000.
Tidak.
Connaught Avenue, Taman Connaught, Cheras, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,863 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi