Corner Bungalow Land Seksysen 7 Shah Alam
Jalan Kristal, Shah Alam, Selangor
RM 1,298,560
8,116
kps
RM 160.00
PSF
1.4 km (17 mins) from Seksyen 7 Shah Alam

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Bungalow Land Seksysen 7 Shah Alam
FOR SALE :
EXCLUSIVE CORNER FLAT LAND BUNGALOW LOT, JALAN KRISTAL,
SEKSYEN 7, SHAH ALAM.
Details:
========
• District : Petaling
• Area : Shah Alam
• State : Selangor
• Land Status : Residential
• Location : Jalan Kristal, Seksyen 7,
• Leasehold Bumi until 2107
• Individual Title
• Corner, End Road
• Land Size : 8116 sqft
• Facing South
• Beside the land is empty space & reserved for TNB.
Asking Price : RM160/sqft
: RM1,298,560.00
Syazarina (REN 52184)
Tel: +6*****
Hisham Hashim (REN 53376)
Tel: +6*****
EXCLUSIVE CORNER FLAT LAND BUNGALOW LOT, JALAN KRISTAL,
SEKSYEN 7, SHAH ALAM.
Details:
========
• District : Petaling
• Area : Shah Alam
• State : Selangor
• Land Status : Residential
• Location : Jalan Kristal, Seksyen 7,
• Leasehold Bumi until 2107
• Individual Title
• Corner, End Road
• Land Size : 8116 sqft
• Facing South
• Beside the land is empty space & reserved for TNB.
Asking Price : RM160/sqft
: RM1,298,560.00
Syazarina (REN 52184)
Tel: +6*****
Hisham Hashim (REN 53376)
Tel: +6*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 1,298,560.
Tidak.
Jalan Kristal, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,445 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Shah Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat