Corner Lot Bungalow House @ Taman Desa Jaya Kepong
Taman Desa Jaya Kepong, Bukit Desa, Taman Ehsan, Sri Ehsan Jaya, Aman Puri, Taman Kepong, Taman Bukit Maluri, Kepong Indah, Desa Jaya Kepong, Kepong, Kuala Lumpur
RM 1,650,000
6
BT
6
BM
5,288
kps (tanah)
RM 312.03
PSF (tanah)
770 m (9 mins) from Kepong Sentral
860 m (10 mins) from Sri Damansara Timur

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Double Storey Terrace House in Desa Jaya Kepong
Desa Jaya Kepong@Double Storey Terrace House
Now available for SALE!!
* Double Storey Terrace House
* Built up: Approx 3,500sqft
* Land Area: 5,288sqft
* Leasehold
* Individual Title
- 6 bedrooms
- 6 bathrooms
Selling Price: RM 1.65MIL!!!
For more information or to schedule a viewing, please kindly call us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
M-R206
Now available for SALE!!
* Double Storey Terrace House
* Built up: Approx 3,500sqft
* Land Area: 5,288sqft
* Leasehold
* Individual Title
- 6 bedrooms
- 6 bathrooms
Selling Price: RM 1.65MIL!!!
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
M-R206
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Desa Jaya Kepong, Kepong dijual pada harga RM 1,650,000.
Tidak.
Taman Desa Jaya Kepong, Bukit Desa, Taman Ehsan, Sri Ehsan Jaya, Aman Puri, Taman Kepong, Taman Bukit Maluri, Kepong Indah, Desa Jaya Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,919 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Desa Jaya Kepong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi