Corner Lot Bungalow Seksyen 16, Petaling Jaya
Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor
RM 2,950,000
Boleh dirunding4
BT
4
BM
8,250
kps (tanah)
RM 357.58
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Spacious corner lot bungalow, non bumi lot
Exclusive Corner Bungalow with Large Land
Asking Price : RM 2,950,000 nego
1-Storey Bungalow for Sale @ Seksyen 16, Petaling Jaya
Property Details
• Land area: 8,250 sqft
• Built-up: 5,000 sqft
• Tenure: Leasehold (Non-Bumi)
• Type: 1-storey bungalow
• Corner lot unit
Location & Accessibility
• Easy access to Sprint, LDP & Federal Highway
• Easy access to Bangsar, Damansara & KL City Centre
For more info, pls contact:
Hanif Kasmani
0*****
Asking Price : RM 2,950,000 nego
1-Storey Bungalow for Sale @ Seksyen 16, Petaling Jaya
Property Details
• Land area: 8,250 sqft
• Built-up: 5,000 sqft
• Tenure: Leasehold (Non-Bumi)
• Type: 1-storey bungalow
• Corner lot unit
Location & Accessibility
• Easy access to Sprint, LDP & Federal Highway
• Easy access to Bangsar, Damansara & KL City Centre
For more info, pls contact:
Hanif Kasmani
0*****
Kemudahan
Air conditioner
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 16, Petaling Jaya dijual pada harga RM 2,950,000.
Tidak.
Seksyen 16, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 12,371 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 16
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual