Damansara Heights, Bukit Damansara, Kuala Lumpur
Damansara Heights, Bukit Damansara, Bangsar, Seputeh, Mont Kiara, Kuala Lumpur, Damansara Heights, Kuala Lumpur
RM 9,800,000
4+1
BT
6
BM
5,880
kps (tanah)
RM 1,667
PSF (tanah)
550 m (7 mins) from Semantan

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow in Damansara Heights Available Fully Furnished with Pool
BUKIT DAMANSARA, DAMANSARA HEIGHTS
BUNGALOW WITH PRIVATE POOL FOR SALE!!!
BRAND NEW + COMPLETE FURNISHINGS + PERSONAL POOL!!
Contact: DAVID TAN 017
3397811
Property Details :
-> Bungalow
-> Land Area: 5880 sqft
-> Built-up Area: 6000 Sqft
-> 4+1 Bedrooms + 6 Bathrooms
-> Fully Furnished
-> With Private Pool
-> Brand New
For Viewing, Please SMS/CALL/WHATSAPP:
DAVID TAN
017
3397811
REN 32740
@@ OWNERS ARE WELCOME TO LIST @@
BUNGALOW WITH PRIVATE POOL FOR SALE!!!
BRAND NEW + COMPLETE FURNISHINGS + PERSONAL POOL!!
Contact: DAVID TAN 017
3397811
Property Details :
-> Bungalow
-> Land Area: 5880 sqft
-> Built-up Area: 6000 Sqft
-> 4+1 Bedrooms + 6 Bathrooms
-> Fully Furnished
-> With Private Pool
-> Brand New
For Viewing, Please SMS/CALL/WHATSAPP:
DAVID TAN
017
3397811
REN 32740
@@ OWNERS ARE WELCOME TO LIST @@
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Damansara Heights, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 9,800,000.
Tidak.
Damansara Heights, Bukit Damansara, Bangsar, Seputeh, Mont Kiara, Kuala Lumpur, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 41,097 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Damansara Heights
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi