Damansara Utama, Damansara Jaya, Damansara Kim, SS20, SS21, SS22
Jalan SS 21/1a, Damansara Utama, Damansara Uptown, PJ Uptown, Damansara Jaya, Damansara Kim, Seksyen 17, Section 17, SS20, SS21, SS22, SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya, Selangor
RM 3,200,000
2,990
kps
RM 1,070.23
PSF

Gambar
Tentang hartanah ini
Limited unit at Damansara Utama for sale
我会说中文
• Land area: 1,725sqft
• Built-up: 2,990sqft
• Double storey shoplot, excellent mainroad frontage, well kept and refurbished
• 土地面积: 1,725呎
• 建筑面积: 2,990方呎
• 旺区优质两层楼店铺,面对大路
Wayne Teah
健健
(REN71050)
Ol46748l66
• Land area: 1,725sqft
• Built-up: 2,990sqft
• 土地面积: 1,725呎
• 建筑面积: 2,990方呎
• 旺区优质两层楼店铺,面对大路
Wayne Teah
健健
(REN71050)
Ol46748l66
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya dijual pada harga RM 3,200,000.
Tidak.
Jalan SS 21/1a, Damansara Utama, Damansara Uptown, PJ Uptown, Damansara Jaya, Damansara Kim, Seksyen 17, Section 17, SS20, SS21, SS22, SS 21, Damansara Utama, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,749 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar SS 21, Damansara Utama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi