Dawn KLCC
Jln Ampang, Kampung Baru, Ampang, Kuala Lumpur
RM 550,000
Bilik
BT
1
BM
350
kps
RM 1,571.43
PSF
480 m (6 mins) from KLCC
950 m (11 mins) from Bukit Nanas

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Luxury services apartment doorstep next to KLCC & LRT station
Own a unit right infront of KLCC with montly installment RM2700
Market Rental up to RM3500/month
-Freehold
-Located : next to Menara Public Bank
-200M to Avenu K / LRT Station KLCC
-300M to Twin Towers / 3min walk to KLCC
-Free FULLY FURNISHED & all legals fees
-Roof top bar on 68 floors
-Sky Dinning on 44 floors
-Sky Pool Facing KLCC unblock view
-ROI return up to 7%
-0% down payment for ( 1st /2rd /3rd property above )
Availavle units:
Office Suite
Type A 350sf 1 Bedroom 1 Bathroom
Last 30 unit , dont miss this opportunities:
MORE DETAILS ,Pls Call ADELINE LEONG 0*****
Market Rental up to RM3500/month
-Freehold
-Located : next to Menara Public Bank
-200M to Avenu K / LRT Station KLCC
-300M to Twin Towers / 3min walk to KLCC
-Free FULLY FURNISHED & all legals fees
-Roof top bar on 68 floors
-Sky Dinning on 44 floors
-Sky Pool Facing KLCC unblock view
-ROI return up to 7%
-0% down payment for ( 1st /2rd /3rd property above )
Availavle units:
Office Suite
Type A 350sf 1 Bedroom 1 Bathroom
Last 30 unit , dont miss this opportunities:
MORE DETAILS ,Pls Call ADELINE LEONG 0*****
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dawn KLCC
Dawn KLCC
Lihat butiran projekDengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ampang, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 550,000.
Tidak.
Jln Ampang, Kampung Baru, Ampang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,306 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2029.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ampang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut