Denai Alam : Ficus Peak

Shah Alam, Selangor

RM 2,300,000

Boleh dirunding

BT

6

BT

BM

6

BM

kps (tanah)

5,550

kps (tanah)

auto-size-o

RM 414.41

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Berkembar untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2011
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501342526

Tentang hartanah ini

Furnished 2 Storey Semi D Ficus Peak, Denai Alam with Swimming Pool

Fully Furnished 2 Storey Semi D Ficus Peak @ Denai Alam with Swimming Pool

Details :
2 Storey Semi D
Freehold
Build up: 3600 sqft approx
land size: 5550 sqft approx
5+1 bedrooms, 6 bathrooms
swimming pool
Fully renovated
Tasteful interior
fully furnished
Gated guarded (RM200/month)
Individual title
Low density
Completed 2014

=======================
Asking price: RM2,300,000
=======================

Booking 3.24% & 6.76% upon sign SNP

Lawyer & loan can be arrange

Call / Whatsapp / Telegram :

0***** Halimatun [PEA 3270]
www.h*****

0***** Faizal [PEA 2616]
www.h*****

ERA REALTOR
* First Come First Serve
* Refund Booking fee if loan not Approved
* Free Housing Loan Consultation & Services

Happy To Serve You

Welcome Owners / Vendors To List Your Properties
(House, Shop, Office, Land, Factory etc)
We will provide our service for you. Thank you.

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 2,300,000.
Tidak.
Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,645 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2011.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi