Desa Kasia, Nilai
Desa Kasia, Kasia Green, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan
RM 630,000
4+2
BT
4
BM
1,800
kps (tanah)
RM 350.00
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Kasia Green, Bandar Baru Nilai Property
Double Storey Superlink House (Intermediate)
Freehold, Non Bumi
Land Size 24x75/ 1800sqft
Build Up 2200sqft
4 Bedrooms, 4 Bathrooms
Partial Furnished
Gated & Guarded
Located within walking distance to Mesahill Mall, this property is also conveniently situated within 5km of AEON Nilai, Manipal University, USIM, and Aurelius Medical Centre.
Freehold, Non Bumi
Land Size 24x75/ 1800sqft
Build Up 2200sqft
4 Bedrooms, 4 Bathrooms
Partial Furnished
Gated & Guarded
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Baru Nilai, Nilai dijual pada harga RM 630,000.
Tidak.
Desa Kasia, Kasia Green, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,641 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Baru Nilai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi