Double Storey Semi D Taman Pinji Mewah Ipoh Perak
Tingkat Zarib 5B, Lahat, Perak
RM 350,000
Lihat ke Tawaran4
BT
3
BM
2,100
kps (tanah)
RM 166.67
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Two Storey Semi-D Home at Taman Pinji Mewah Ipoh Perak
Taman Pinji Mewah Ipoh Perak
Two Storey Semi-D Home
Selling Price RM350K Only!
Property Detail:
- Intermediate Double Storey
- Geran Leasehold (Dec 2092)
- 4 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
- Sais Tanah, 30x70 (2100 Sqft)
- Sais Rumah, 1700 Sqft
- Full Grill & Tiles
- Tanah tepi 10 kaki
- Tanah Belakang 5 Kaki
- Harga Below Market Value
Nearby Area:
- 750 Meter ke Majid
- 600 Meter ke SK Pengkalan
- 8 minit ke Econsave
- 9 minit ke Aeon Mall Station 18
- 15 minit Access ke Plus Highway
Asking Price: RM350K
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Two Storey Semi-D Home
Selling Price RM350K Only!
Property Detail:
- Intermediate Double Storey
- Geran Leasehold (Dec 2092)
- 4 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
- Sais Tanah, 30x70 (2100 Sqft)
- Sais Rumah, 1700 Sqft
- Full Grill & Tiles
- Tanah tepi 10 kaki
- Tanah Belakang 5 Kaki
- Harga Below Market Value
Nearby Area:
- 750 Meter ke Majid
- 600 Meter ke SK Pengkalan
- 8 minit ke Econsave
- 9 minit ke Aeon Mall Station 18
- 15 minit Access ke Plus Highway
Asking Price: RM350K
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Lahat, Perak dijual pada harga RM 350,000.
Tidak.
Tingkat Zarib 5B, Lahat, Perak.