Eco Business Park V
Jalan Eco Perindustrian 5/3A, Eco Business Park V, Puncak Alam, Selangor
RM 4,799,999
Lihat ke Tawaran4
BM
5,400
kps (lantai)
RM 889
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Semi-D Factory for Sale @ Central Gate , Eco Business Park V
Property Details:
LAND AREA: 17,400 sqft
BUILT UP: 5400 sqft
CEILING HEIGHT: 28ft
POWER SUPPLY: 150 amp 3phase
FLOOR LOADING: 10KN/m²
LEASEHOLD, NON BUMI
For any viewing enquiries, please contact
Hon Ian
+6*****
+6*****
Reapfield Properties (HQ) Sdn. Bhd.
LAND AREA: 17,400 sqft
BUILT UP: 5400 sqft
CEILING HEIGHT: 28ft
POWER SUPPLY: 150 amp 3phase
FLOOR LOADING: 10KN/m²
LEASEHOLD, NON BUMI
For any viewing enquiries, please contact
Hon Ian
+6*****
+6*****
Reapfield Properties (HQ) Sdn. Bhd.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Eco Business Park V, Puncak Alam dijual pada harga RM 4,799,999.
Tidak.
Jalan Eco Perindustrian 5/3A, Eco Business Park V, Puncak Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 20,624 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Eco Business Park V
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi