Eco Summer

Eco Summer, Johor Bahru, Johor

RM 1,250,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,283

kps (tanah)

auto-size-o

RM 380.75

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501210918
ruler-o
2,084 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Eco Summer @ The Knighton

For Sale: RM1.25mil
Eco Summer @ The Knighton
Jalan ekoflora 5/x, Taman ekoflora, 81100 Johor Bahru

Type : Double Storey Terrace Corner
Freehold / Bumi lot (Welcome Non Bumi)
Land Size: 3283 sqft (22x80 + 20ft land)
Built up: 2084 sqft
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Renovation : Yes
Furnishing : Fully Furnished
Direction : TBC
Facing : Unblock view
G&G : Yes

See Yin
0*****

**No Co-Broke Unit**

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Eco Summer, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,250,000.
Tidak.
Eco Summer, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,242 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi