Effingham bu5, Bandar Utama, Selangor

Effingham bu5, Bandar Utama, Selangor

RM 5,300,000

Boleh dirunding

BT

6

BT

BM

8

BM

kps (tanah)

4,500

kps (tanah)

auto-size-o

RM 1,178

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Banglo untuk dijual
calendar-time-o
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 28200026
ruler-o
6,114 kps luas pelan lantai
asterisk-o
4,500 kps luas tanah
auto-size-o
RM 866.86 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Gated guarded strata tile beautiful location

The only Gated and guarded community in bandar utama
Super good location with access to one utama , the curve, ikea, nkve, pechala link, LDP etc
Come with club house with swimming pool facility etc
3sty bangalow with big built up of 6114sf
Call for viewing....

Type: Bungalow
List Type: For Sale
Asking Price: RM5,500,000
Built Up: 6114 Square Feet
Land Area: 50x90 Square Feet
Bedrooms: 6+1
Bathrooms: 8
Hold Type: Freehold
Facility: Clubhouse, Parking, Playground, Swimming Pool, 24hr Security

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Utama, Selangor dijual pada harga RM 5,300,000.
Tidak.
Effingham bu5, Bandar Utama, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 22,226 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi