Elina Senai
Puchong Perdana, Selangor
RM 780,000
4
BT
3
BM
1,948
kps (tanah)
RM 400.41
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Elina lakeside Resorts home at Puchong South. Completion 2027 Q4
Elina Lakeside Resorts home at Puchong South Putra Perdana Completion 2027 Q4. Fully Extended Concept with covered Parking and Own Private Garden look over Natural Lake.
Project details
- Developer : SDB BERHAD
- Leasehold 99years
Types A
2.5 Storey - 4Room 3Bath - 1,948 Sqft
Types B
3 Storey - 5Room 4bath - 2,659 Sqft
Types C
3 Storey - 5Room 4bath - 2,573 Sqft
Project details
- Developer : SDB BERHAD
- Leasehold 99years
Types A
2.5 Storey - 4Room 3Bath - 1,948 Sqft
Types B
3 Storey - 5Room 4bath - 2,659 Sqft
Types C
3 Storey - 5Room 4bath - 2,573 Sqft
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Puchong Perdana, Selangor dijual pada harga RM 780,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Puchong Perdana, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,271 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2027.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Puchong Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi