ELMINA | BRAND NEW SEMI-D FACTORY | BU 13,633 SQFT | 40 FT HIGH CEILING
BUKIT JELUTONG, SUBANG, SUNWAY, MAH SING U5, ELMINA, KAMPUNG BARU SUBANG, SEKSYEN U3, KAMPUNG BARU SUNGAI BULOH, Sungai Buloh, Selangor
RM 9,900,000
7
BM
13,633
kps (lantai)
RM 726
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Newly Built Large Semi-Detached Factory Available for Rent in Elmina
FOR RENT
Newly Constructed Factory @ Elmina, Sungai Buloh
Factory specifications:
=============
* Type: 2.5storey Semi Detached Factory
* Land area: 24,000 Sqft
* Build up: 13,633 sqft
* Factory approx. 10k sqft
* Floor load : 1.5ton
* Ceiling Height : 30ft
* Power: 200 Amp
* Asking Rental: RM33,000
Please Contact Vincent Choo 016 | 977 | 6696 for viewing/details
Newly Constructed Factory @ Elmina, Sungai Buloh
Factory specifications:
=============
* Type: 2.5storey Semi Detached Factory
* Land area: 24,000 Sqft
* Build up: 13,633 sqft
* Factory approx. 10k sqft
* Floor load : 1.5ton
* Ceiling Height : 30ft
* Power: 200 Amp
* Asking Rental: RM33,000
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Buloh, Selangor dijual pada harga RM 9,900,000.
Tidak.
BUKIT JELUTONG, SUBANG, SUNWAY, MAH SING U5, ELMINA, KAMPUNG BARU SUBANG, SEKSYEN U3, KAMPUNG BARU SUNGAI BULOH, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 42,537 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Buloh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut