Elmina Business Park, Sungai Buloh Semi-D Factory For Sale
Sungai Buloh, Selangor
RM 10,000,000
0
BM
13,800
kps (lantai)
RM 725
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sungai Buloh Semi-D Factory Available At Elmina Business Park
- Freehold
- 3-story Semi-D Factory
- Land Area: 24,000sqft
- Built up: 13,800sqft
- Power Supply: 200amp 3phase
- Ceiling Height: 9m
- Floor Loading: 15kN/m2
- Sale: RM10mil
欢迎委托 / Owners Welcome
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(BL)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0*****
- Freehold
- 3-story Semi-D Factory
- Land Area: 24,000sqft
- Built up: 13,800sqft
- Power Supply: 200amp 3phase
- Ceiling Height: 9m
- Floor Loading: 15kN/m2
- Sale: RM10mil
欢迎委托 / Owners Welcome
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(BL)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Buloh, Selangor dijual pada harga RM 10,000,000.
Tidak.
Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 42,967 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Buloh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi