Empire Klang @ Galeri Empire, Taman Eng Ann
Taman Eng Ann, Klang, Selangor
RM 6,800,000
23,188
kps
RM 293.26
PSF
1.3 km (16 mins) from Jalan Meru

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Commercial shop, 5 storey shop office, Renovated nicely
Empire Klang @ Galeri Empire , Taman Eng Ann
Commercial shop
5 storey shop office
Freehold
Individual title
With private lift
LA = 11,108sf
Bu = 23,188sf
Renovated nicely
This is 2 adjoining unit
3 adjoining unit 9.3mil
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Commercial shop
5 storey shop office
Freehold
Individual title
With private lift
LA = 11,108sf
Bu = 23,188sf
Renovated nicely
This is 2 adjoining unit
3 adjoining unit 9.3mil
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Eng Ann, Klang dijual pada harga RM 6,800,000.
Tidak.
Taman Eng Ann, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 29,217 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Eng Ann
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi