Freehold Rawang Perdana, 1200amp, Detached Factory, CCC CF, 90k sqft
Freehold Rawang Perdana, 1200amp, Detached Factory, CCC CF, 90k sqft, Rawang, Selangor
RM 22,000,000
0
BM
90,000
kps (lantai)
RM 244.44
PSF (lantai)

Gambar
Tentang hartanah ini
Rawang Perdana Factory, Freehold, 1200amp, ccc and cf got
Detached Factory @ Rawang Perdana
- Light Industry
- with 2 sty office
- Freehold
- Land : 82,000sf
- B/up : 90,000sf (approx)
- Factory Space + Mezzanine Apx 64000 Sqft
- Basement 20000 Sqft
- 2 Storey Office 6000 Sqft
- Power Supply 300 + 800 amps
- Ceiling heigh 25ft - 45 ft
- Vacant Now
- With CCC / CF
Selling Price RM 22Mil ( Nego )
Market Rental RM 100k / Months
ROI 5.45% ( Or Above )
Call or Whatsapps
‘’ALVEN LIM’’
#Team Leader REN 63133#
- Light Industry
- with 2 sty office
- Freehold
- Land : 82,000sf
- B/up : 90,000sf (approx)
- Factory Space + Mezzanine Apx 64000 Sqft
- Basement 20000 Sqft
- 2 Storey Office 6000 Sqft
- Power Supply 300 + 800 amps
- Ceiling heigh 25ft - 45 ft
- Vacant Now
- With CCC / CF
Selling Price RM 22Mil ( Nego )
Market Rental RM 100k / Months
ROI 5.45% ( Or Above )
Call or Whatsapps
‘’ALVEN LIM’’
#Team Leader REN 63133#
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Rawang, Selangor dijual pada harga RM 22,000,000.
Tidak.
Freehold Rawang Perdana, 1200amp, Detached Factory, CCC CF, 90k sqft, Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 94,528 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Rawang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat