[Freehold - Well Maintained] 2-Storey Terrace, Taman Sri Gombak
Taman Sri Gombak, Gombak, Selangor
RM 590,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
1,260
kps (tanah)
RM 468.25
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold - Well Maintained
For Sale : [Freehold - Well Maintained] 2-Storey Terrace, Taman Sri Gombak
Freehold
Non Bumi Lot
Build-up size : 1,260 sqft
Land size : 18 x 55
4 bedrooms
3 bathrooms
⁃ Basic Unit
⁃ Balcony
Asking Price : RM 590,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : glam
Freehold
Non Bumi Lot
Build-up size : 1,260 sqft
Land size : 18 x 55
4 bedrooms
3 bathrooms
⁃ Basic Unit
⁃ Balcony
Asking Price : RM 590,000 (Negotiable)
For more info, kindly contact:
Hazeman Omar
Kumpulan Jurunilai Sdn Bhd
Ren No : 21706
0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Id : glam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Gombak, Gombak dijual pada harga RM 590,000.
Tidak.
Taman Sri Gombak, Gombak, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,474 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sri Gombak
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi