Garciae By Water Corner lot Setia Utama 4 Semi-D Setia Alam
Jalan Setia Utama U13/38, Setia Alam, Shah Alam, Setia Utama, Setia Alam, Selangor
RM 1,950,000
Boleh dirunding4
BT
4
BM
4,950
kps (tanah)
RM 393.94
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Garciae By Water Semi-D Corner lot Setia Utama 4 Setia Alam For Sale
Setia Alam
Setia Utama 4
Garciae By Water
Corner lot
2sty Semi-D
66x75 (460 m2)
24+44 x 75
2817sqft
4+1Bed 4Bath
Brand New
For Sale RM 1.95M Nego
Setia Utama 4
Garciae By Water
Corner lot
2sty Semi-D
66x75 (460 m2)
24+44 x 75
2817sqft
4+1Bed 4Bath
Brand New
For Sale RM 1.95M Nego
Kemudahan
Unit sudut
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman permainan
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Setia Utama, Setia Alam dijual pada harga RM 1,950,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Setia Utama U13/38, Setia Alam, Shah Alam, Setia Utama, Setia Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,177 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2023.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Setia Utama
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat