Gita bayu seri kembangan
Bukit Gita Bayu, Seri Kembangan, Selangor
RM 4,650,000
Lihat ke Tawaran8
BT
8
BM
8,600
kps (tanah)
RM 540.70
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
2 Storey Bunglow Gita Bayu with Pool@,Seri Kembangan for sale
Price RM 4.65mil (negotiable )
Details -
Huge Bunglow
Freehold
6+2 Bathrooms
8 Bedrooms
Built up size -8700sqft
Land size -8600sqft
Gated guarded( Strict security)
Individual title
Rented out still 2026 Sept
Private pool
2min to clubhouse award winning Kebun Mimpi
Maintenance fees RM795
Very quiet n serene quality living
Esha (REN55887)
0*****
Propnex Realty
Price RM 4.65mil (negotiable )
Details -
Huge Bunglow
Freehold
6+2 Bathrooms
8 Bedrooms
Built up size -8700sqft
Land size -8600sqft
Gated guarded( Strict security)
Individual title
Rented out still 2026 Sept
Private pool
2min to clubhouse award winning Kebun Mimpi
Maintenance fees RM795
Very quiet n serene quality living
Esha (REN55887)
0*****
Propnex Realty
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Gita Bayu, Seri Kembangan dijual pada harga RM 4,650,000.
Tidak.
Bukit Gita Bayu, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,500 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Gita Bayu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual