Golden Crown Residence
Menara Golden Eagle, Jalan Tun Razak, Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur
RM 1,280,050
1
BT
1
BM
624
kps
RM 2,051
PSF
180 m (2 mins) from Tun Razak Exchange

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Direct Developer Unit. Fast Completion 2026 Q3
Transit Oriented Development
Underground Connection to MRT TRX & Shopping Mall 地下通道衔接地铁站和高级商场
Build & Sell Concept
Fast Completion 即将在2026年尾建好
Sky Facilities Level 59
Practical Layout Suitable for Own Stay
Build Up:
624sf - 1 Room 1 Bath
732sf - 1 Room 1 Bath
926sf - 2 Room 2 Bath
958sf - 2 Room 2 Bath
Price from RM1.15mil
Direct Developer Unit. High ROI
Register Appointment for Show Unit Viewing
欢迎预约参观示范单位
Lily 0*****
Build & Sell Concept
Fast Completion 即将在2026年尾建好
Sky Facilities Level 59
Practical Layout Suitable for Own Stay
Build Up:
624sf - 1 Room 1 Bath
732sf - 1 Room 1 Bath
926sf - 2 Room 2 Bath
958sf - 2 Room 2 Bath
Price from RM1.15mil
Direct Developer Unit. High ROI
Register Appointment for Show Unit Viewing
欢迎预约参观示范单位
Lily 0*****
Kemudahan
Air conditioner
Cooker hood
Mesin basuh
Modern kitchen furnishing
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Golden Crown Residence
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,280,050.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Menara Golden Eagle, Jalan Tun Razak, Tun Razak Exchange, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,368 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Tun Razak Exchange
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut