Gunung Rapat Double Storey Terrace House Fully Extended And Renovated For Sale

Taman Ampang, Ipoh, Perak

RM 238,000

BT

4

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

960

kps (tanah)

auto-size-o

RM 247.92

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501377278
ruler-o
960 kps luas pelan lantai (16 ft x 60 ft)

Tentang hartanah ini

Gunung Rapat/Fully Extended & Renovated/Car Porch With Tiles & Awning

FOR SALE

Gunung Rapat Ipoh,
Taman Ampang

Double Storey Terrace House

- Low cost title (first time home buyer)
- Land size: 16x60 (960Sqft)
- Leasehold till 2088
- 4 bedrooms & 2 bathrooms (master room attached with bathroom)
- Facing South
- Fully renovated and extended
- Car porch with tiles and awning, autogate, grilled
- high quality wall paint
- move in condition
- peaceful living environment

Nearby:
Groceries, Pasar Malam, Pasar pagi, Eateries, Schools, McDonald’s, Banks,
Ipoh Town, Gunung Rapat, Botani, Simpang Pulai, Ipoh town, North-South Expressway

Selling Price: RM 238k

For House Viewing Appointment, Please Contact :
Amie Chong
H/P: 0*****
———————————————————————————————————出售

Gunung Rapat, Ipoh
Taman Ampang
双层排屋

低价屋产权(仅限首次购屋者)
土地面积:16’ x 60’(960 平方尺)
租赁地契至2088年
4间卧室 & 2间浴室(主人房附浴室)

交通便利:
轻松通往 Ipoh Town、Gunung Rapat、Botani、Simpang Pulai 及南北大道。

售价:RM 238,000

有兴趣欢迎联系,预约看房!
Amie Chong
H/P: 0*****
———————————————————————————————————Untuk Dijual

Gunung Rapat, Ipoh
Taman Ampang
Rumah Teres 2 Tingkat

Low cost title (untuk pembeli rumah pertama)
Saiz tanah: 16’ x 60’ (960 kaki persegi)
Leasehold sehingga 2088
4 Bilik Tidur & 2 Bilik Air (bilik utama dengan bilik air sendiri)
Menghadap Selatan
Fully renovated & extended
Porch kereta berjubin dengan awning, auto gate & grill
Cat dinding berkualiti tinggi
Move in condition
Persekitaran tenang

Kemudahan Berdekatan:
Kedai runcit, pasar malam, pasar pagi, restoran, sekolah, McDonald’s, bank dan lain-lain.

Akses Mudah Ke:
Ipoh Town, Gunung Rapat, Botani, Simpang Pulai & North-South Expressway.