[ High Cashback ] FREEHOLD Cluster SEMI-D Shah Alam @ Alam Impian

Alam Impian, Shah Alam, Selangor

RM 1,050,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,970

kps (tanah)

auto-size-o

RM 532.99

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Kluster untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2026
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501329922

Tentang hartanah ini

Individual Title. Cashback Up to RM130k

FREEHOLD & Individual Title 2Sty Cluster Semi-D @Ready Soon
@10mins to Shah Alam Town

Project Highlights:
*Eco-Friendly Features – Comes with Solar PV System & Smart Lock for a greener, safer lifestyle.
*Industrial Arts Precinct – Modern aesthetic with high-quality finishes.
*Private Clubhouse Facilites – Having more lifestyle

Land area: 32x60
~ Built-up: From 1970sqft
~ 4 bedrooms & 4 bathrooms

Strategic Connectivity:
Direct access to LKSA, KESAS, & Federal Highway.

5 mins to LakePoint Central (Retail) & LakePoint Park (14-acre lake).
Mature Shah Alam neighborhood with schools and amenities nearby.

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

asterisk-o

Panel solar (sistem kuasa solar)

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Alam Impian, Shah Alam dijual pada harga RM 1,050,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Alam Impian, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,403 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2026.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi