Hijauan Hill @ Simpang Ampat Penang

Hijauan Hills, Simpang Ampat, Penang

RM 888,000

Lihat ke Tawaran

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

4,041

kps (tanah)

auto-size-o

RM 219.75

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500154344
ruler-o
1,728 kps luas pelan lantai (24 ft x 36 ft)

Tentang hartanah ini

Corner Double Storey Terrace House @ Gated Community in Simpang Ampat

Double storey terrace house located at Hijauan Hill, Simpang Ampat, corner lot with a land area of 4,041 sf and a built-up size of 24’ x 36’. This corner unit offers additional garden space and a bright, airy layout. Ideally situated near Bukit Minyak and Batu Kawan Industrial Parks. Just a 20-minute drive to IKEA, Design Village Outlet Mall, and the Penang Second Bridge. Surrounded by schools, banks, and essential amenities, making it a perfect choice for family living.
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

parking-o

Covered car parking

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Hijauan Hills, Simpang Ampat dijual pada harga RM 888,000.
Tidak.
Hijauan Hills, Simpang Ampat, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,723 / bulanan.