Horizon Hills Horizons Hills
017.778.5073 Golf-West, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 6,680,000
5+1
BT
5
BM
5,435
kps (tanah)
RM 1,229.07
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: Horizon Hills @ Golf-West 2 Storey Spacious Link Bungalow
House For Sale
Horizon Hills @ Golf-West
- 2 Storey Link-Bungalow
- Freehold | Non Bumi
- 5+1 Bedrooms 4+1 Bathrooms
- Built Up: 5,000 sqft
- Land Size: 5,435 sqft
- Individual Title
- Low Density Community
- Super Large Balcony
- Facing South
- Roof Slabs with Good Waterproofing
- All Gutters Water-Proofed
- Clean and Good Condition
Asking Price: RM 6.68mil (Negotiate)
欢迎询问/预约看房 |Call or WhatsApp
Mr Tey +6017.778.5073
REN64178 (IQI Realty Sdn Bhd)
Horizon Hills @ Golf-West
- 2 Storey Link-Bungalow
- Freehold | Non Bumi
- 5+1 Bedrooms 4+1 Bathrooms
- Built Up: 5,000 sqft
- Land Size: 5,435 sqft
- Individual Title
- Low Density Community
- Super Large Balcony
- Facing South
- Roof Slabs with Good Waterproofing
- All Gutters Water-Proofed
- Clean and Good Condition
Asking Price: RM 6.68mil (Negotiate)
欢迎询问/预约看房 |Call or WhatsApp
Mr Tey +6017.778.5073
REN64178 (IQI Realty Sdn Bhd)
Kemudahan
Air conditioner
Basic lights
Ceiling fan
Cooker hood
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 6,680,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
017.778.5073 Golf-West, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 28,013 / bulanan.